IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Przyjęcia na każdą okazję

Wesela


Dzień, kiedy dwoje ludzi składa sobie przysięgę małżeńską musi być niezapomniany i wyjątkowy. Taki będzie na pewno, jeżeli przyjęcie weselne odbędzie się w naszej Sali Bankietowej.

Zadbamy o wystrój wnętrz, obsługę gości i zadowolimy najbardziej wymagające podniebienia. Nasze weselne menu z pewnością przypadnie wszystkim do gustu. Obejmuje ono dania główne (gorące), przekąski z ryb, drobiu i jaj, półmiski mięs pieczonych i wędlin własnego wyrobu, sałatki, dodatki, napoje zimne i gorące oraz wyroby cukiernicze. A ci, którzy podczas imprezy potrzebują chwili wytchnienia, znajdą ją w naszym ogrodzie. Znajdują się w nim dwie drewniane altany i cztery podświetlane fontanny.


Bankiety


Ważna rocznica, imieniny, spotkanie firmowe – to okazje gdy bankiet jako forma przyjęcia sprawdzi się idealnie. Sala Bankietowa? Tak, to najlepszy wybór.

Aby bankiet wypadł jak najlepiej musi być zorganizowany w odpowiedniej przestrzeni. Dekoracje, światło, dodatki na stołach i wyszukane menu – to wszystko sprawi, że goście będą czuć się wyjątkowo. Organizując bankiety bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie klientów, a w zależności od okoliczności imprezy podpowiadamy jakie menu wybrać.


Chrzciny


Kiedy na świat przychodzi upragnione dziecko, wszystko zostaje wywrócone do góry nogami. Rodzice nie mają czasu na nic, a przecież trzeba zorganizować chrzciny.

Sala Bankietowa to miejsce idealne na to wyjątkowe wydarzenie. Zapewniamy obsługę, podpowiemy jak wybrać najlepsze menu i zadbamy o indywidualny wystrój sali.


Komunia


Pierwsza komunia to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w życiu każdego dziecka, ale też całej rodziny.

Warto się do niego odpowiednio przygotować i zaplanować niepowtarzalne przyjęcie komunijne. W Sali Bankietowej zadbamy o to, by komunijny obiad był wyjątkowy, smaczny. W swojej ofercie mamy również te dania, które zadowolą najmłodszych. Do ich dyspozycji oddajemy też ogród z altanami i fontannami.


Studniówki, połowinki


Sala Bankietowa to idealne miejsce na zorganizowanie studniówek i połowinek.

Te imprezy zazwyczaj wiążą się ze sporym wydatkiem na damskie kreacje i męskie garnitury. Wybór Sali Bankietowej to gwarancja nie tylko szampańskiej zabawy do białego rana, ale też przystępna cena i wyjątkowe menu.


Bale okazjonalne


Te imprezy zazwyczaj wiążą się ze sporym wydatkiem na damskie kreacje i męskie garnitury. Wybór Sali Bankietowej to gwarancja nie tylko szampańskiej zabawy do białego rana, ale też przystępna cena i wyjątkowe menu.

najlepiej spędzić w doborowym towarzystwie i niebanalnym miejscu, a takim na pewno będzie Sala Bankietowa. Zorganizujemy każdą imprezę i zadbamy o to, by była ona niezapomniana.